Тепло і затишок в кожну хату

Тепло і затишок в кожну хату

Для кожного господаря важливо, щоб його маєток завжди залишався осередком, в якому можливо не просто коротати вільний час чи відпочивати, але й набиратися сил для майбутніх звершень. Рідна домівка для кожного є по справжньому місцем, де ми можемо вкритися від всіх незгод, залишивши всі проблеми та сіру буденність за дверима. Однак часто саме наш дім додає труднощів та негараздів, так як при сучасному становищі економіки отримання платівок є більш схожим на відвідання кімнати жаху, ніж на просту оплату товару, котрим ми користуємося. Іноді здається, що ліпше було б жити в печері чи юрті, однак людина має унікальну особливість дуже швидко звикати до комфорту, тому більшість населення просто продовжує невпинно працювати для того, щоб просто погасити заборгованості за тепло та газопостачання.

Однак є рішення, котре легко може вирішити більшу частину наших проблем – це твердопаливні котли. Недарма кажуть, що все сучасне та нове – це речі, котрі деякий час назад вишли з моди. Пристрої для опалення, котрі працюють на основі альтернативних видів палива – це минуле сторіччя, котре залишилося лише в пам’яті багатьох людей, таку думку можуть поділяти лише ті, хто не знайомий з новими моделями котлів вітчизняних та зарубіжних компаній-виробників. Відтепер для того, щоб забезпечити ваше помешкання теплом на всю холодну пору, немає необхідності сплачувати величезні кошти за газ або цілодобово чергувати поблизу пристроїв для опалення, хвилюючись про те, що багаття всередині може згаснути або створити пожежу через низьку якість прибору.

Всі сучасні котельні пристрої обладнані датчиками, котрі не лише контролюють постачання кисню та вентиляцію для підтримання необхідного рівня горіння палива, але й регулюють температуру процесу та подачу тепла. Розрізняють декілька основних матеріалів, котрі використовуються для створення твердопаливних котлів – чавун (міцний матеріал, одначе малоефективний, тому рідко використовується при виготовлені пристроїв) та сталь (мінімальна товщина стінок – 2,5 мм забезпечує максимальну тепловіддачу та безпечність користування). В залежності від того, який вид палива використовується, виробники виділяють декілька видів опалювальних пристроїв: вугільні, піролізні (працюють з рахунок згорання деревини), пеллетні (горіння забезпечують спеціальні гранули) та універсальні (можуть працювати на будь-якому виді палива). Придбайте твердопаливні котли компанії «Арма» та живіть завжди комфортно!

Поделиться: