Виготовлення дерев'яних сходів на замовлення

Виготовлення дерев'яних сходів на замовлення

На сьогоднішній день виготовлення дерев'яних сходів досить рідка професія. Знайдеться небагато майстрів, які зможуть зробити файні дерев’яні сходи. Така робота досить важка, потребує високого професіоналізму та досвіду. Крім того, для такої роботі потрібен матеріал дуже високої якості. Все це значно обмежує кількість охочих займатися подібною справою. У наш час більшість меблевих підприємств займаються корпусними та м’якими меблями.

Такий виріб, як ажурні, дерев’яні сходи замовляються лише для приватних будинків, які мають 2 та більше поверхів. Але, якщо людина має такий будинок, це говорить про те, що вона досягла у житті певних успіхів. У внутрішньому інтер’єрі будинку сходи не тільки виконують функцію приладдя для підйому людини на вищий поверх, а й з’являються головним елементом внутрішнього дизайну будинку. Зовнішній вигляд подібної споруди може сказати багато про власника будинку. Вона говорить про його достаток, служить показником його, наперед всього, успішності у справах та кар’єрному зрості. Будь-який гість у першу чергу зверне увагу на ажурну конструкцію, що виконана з цінних порід дерев, а потім — вже на все інше. Ручна робота, ретельна підгонка всіх елементів створює дійсне унікальній твір мистецтва.

Доручити таке замовлення можна тільки майстрам самого високого класу. Наша майстерня здійснює виготовлення дерев'яних сходів будь якої складності та з самих якісних матеріалів. На нашому сайті можна побачити зразки сходів, які зробили протягом досить тривалого періоду наші майстри. Ніякі сучасні матеріали, типу сталі або залізобетону, не в змозі конкурувати з красою та теплом дерева. Під долонею майстра дерево придбає унікальні якості та художню естетику.

Наша майстерня пропонує повний спектр робіт по виготовленню сходів, а саме:

  • Виїзд та проведення замірів
  • Проектування сходів
  • Виготовлення сходів
  • Монтаж сходів
  • Фарбувальні роботі
  • Проведення технічного обслуговування сходів

Кожні сходи унікальні, потому всі вони мають різні розміри, термін виготовлення та ціну, але монтажні роботи ми проводімо протягом одного дня. Наша майстерня виготовляє сходи будь-якої складності та форми — прямі, з поворотом, вінтові сходи, з поручнями та без. Наші дизайнери допоможуть вам зробити найбільш доцільній вибір, який зробить сходи не тільки функціональним елементом інтер’єру, а й прикрасою всього будинку.

Дерев’яні сходи ми виробляємо з таких матеріалів, як сосна, бук, береза, дуб та ясень. Перераховані породи дерева краще всього підходять для даного процесу, так як мають ряд позитивних характеристик. Це — міцність (що дуже важливо для такої споруди, як сходи), зовнішній вигляд текстури та зносостійкість. Ми працюємо тільки з підготовленим матеріалом. Це значить, що дерево було висушено при певному температурному режимі та, у процесі експлуатації, сходи не будуть деформовані. Технологія, по якої ми виготовляємо сходи, гарантує, що вони ніколи не будуть скрипить.

Ми гарантуємо термін служби наших сходів не менш 15 років.

Поделиться: