Як правильно вибрати посуд для кафе

Посуд для кафе: особливості

Сервірування столу – один із ключових моментів, поряд зі смачною їжею і якісним обслуговуванням, на які звертає увагу клієнт, приходячи в заклад громадського харчування. Тому посуд для кафе і ресторанів потрібно обирати скрупульозно, враховуючи стиль інтер’єру закладу, особливості меню. Професійний посуд для кафе відрізняється міцністю, якістю виконання і витривалістю, оскільки розрахований на більш інтенсивну експлуатацію, порівняно з побутовим.

Перед тим, як купити посуд для кафе, необхідно ознайомитись з декількома нюансами:

  1.  Підбирати посуд для кафе варто після закінчення всіх ремонтних робіт та оформлення інтер’єру, оскільки він має гармоніювати із загальною атмосферою, відповідати кольоровій гамі і стилю закладу.
  2. Оскільки різноманіття вибраних позицій залежить від меню, то необхідно радитись з шеф-поваром, щоб підібрати оптимальний по кількості і видам інвентар.
  3. Посуд для кафе повинен бути в одному стилі, бажано уникати яскравих малюнків, оскільки вони можуть з часом стиратися. Це виглядає досить не естетично, і може зіпсувати загальне враження відвідувачів.
  4. Простота в догляді і міцність  - основні критерії при виборі. Оскільки посуд для кафе буде часто митись, то повинен бути якісним, візерунки – не стиратись. Бажано  купувати однотонний інвентар, в ідеалі – білого кольору. Особливо тому, що при великій ймовірності биття і пошкодження, такий посуд легко замінити.

Професійний посуд для кафе і ресторанів можна підібрати в інтернет магазині Торгоборуд. У нас представлений великий каталог, де можна знайти фарфор, скло, наплитний посуд, гастроємності, допоміжний кухонний і кондитерський інвентар та багато ін.. Також ми пропонуємо широкий вибір обладнання для ресторанів і кафе (жарочні і пекарські шафи, холодильні і морозильні шафи, пароконвектомати і т. д.), меблі та здійснюємо сервісне обслуговування.

Види посуду

Щоб полегшити вибір, варто ознайомитись з видами посуду. Оскільки залежно від специфіки закладу і різноманітності меню, потрібно робити акцент на тих чи інших позиціях. Види посуду:

  1. Столовий посуд – використовується безпосередньо для сервірування столу. Включає фарфорові вироби, скляні, столові прибори.
  2. Аксесуари та інвентар для фуршетів – банкетні гірки, блюда для сервірування.
  3. Наплитний посуд – різноманітні каструлі, сковороди, сотейники та ін. Виробляється з різних матеріалів (чавун, алюміній, мідь і т. д.), кожен з яких має свої особливості та переваги. Наприклад, чавун – якісний і простий в догляді матеріал, який прослужить довгий час, але чутливий до ударів, і може розколотися.
  4. Допоміжний кухонний і кондитерський інвентар – лопатки, ложки для роздачі, сита, шумовки, вилки кухарські і т.д.)
  5. Гастроємності – використовуються для викладки і зберігання готових страв, а також сировини і заготовок в ресторанах, кафе, магазинах та супермаркетах. Найпопулярніші – з нержавіючої сталі, оскільки легко миються і прості в експлуатації. Також гастроємності виготовляють з полікарбонату та поліпропілену.
  6. Барний посуд . Оскільки барна стійка присутня майже в кожному закладі громадського харчування, то барний інвентар – важливий аспект при виборі посуду для кафе. Сюди відносять підноси, гейзери, медлери, барні органайзери та ін..

Вибирати посуд для кафе – важлива справа, оскільки враження клієнта залежить не тільки від смаку страви, але і від її естетичного вигляду. Тому підходити до цього питання потрібно комплексно і з попереднім плануванням, що уникнути зайвих витрат і забезпечити успішне функціонування закладу.

Поделиться: