Особливості бра

Французьке слово bras «бра» позначає «рука». Насправді: простягнув руку - і світильник включений! Настінні світильники використовуються в приміщеннях самого різного призначення - у спальні, кухні, дитячій кімнаті, робочому кабінеті, вітальні. При цьому практично завжди їх використовують в якості спеціалізованого або додаткового освітлення будь-якої частини кімнати. Як додаткові джерела світла, світильники допомагають зонувати приміщення, також вони створюють затишну атмосферу своїм приглушеним світлом. А функціонально знадобляться для читання, роботи, проведення косметичних процедур і т.д.

Настінні світильники та їх різновиди

Бра на кронштейні. Моделі різноманітні в дизайні і матеріалах. Це група плафонів розташована на одній загальній підставі: такий світильник виглядає досить оригінально і створює гарній рівень освітленості. Такі бра цікаво виглядають в інтер'єрах різних стилів.

Бра без абажура - відкриті світильники, досить часто являють собою імітацію свічок. Прекрасно підходять для інтер'єрів у стилі бароко, класичному або сучасному мінімалізмі.

Бра споти з направленим світлом і регульованим плафоном. В цих моделях можна регулювати світловий потік спрямовуючи світло в потрібне місце. Бра споти чудово підходять для інтер'єрів у різних стилях. Дуже зручні в зонах для читання.

Вибирати бра слід за такими критеріями як:

1. Стилістика (колір, матеріали, форма);

2. Розмір, габарити;

3. Потужність, кількість ламп;

4. Кольорова температура.

Підбираємо стилістику

Намагайтеся підібрати освітлення під існуючий або запланований стиль інтер'єру. Химерні форми бра з багатим декором, текстилем, кришталем підійдуть під класичний інтер'єр. Суворі і лаконічні бра з хромованим металом для сучасного мінімалістичного стилю. Ковані бра з бронзою або дерев’яні настінні світильники стануть відмінним вибором для традиційного стилю або кантрі.

Маленькі хитрощі

Краще купити бра https://svetolux.com.ua/bra.html і люстру з однієї серії, це запорука відмінного багаторівневого освітлення і економія часу при виборі стилістично подібних світильників. Бра допомагають зонувати приміщення. Використовуйте настінні світильники, встановлені симетрично на стіни. Чим нижче на стіні розташоване бра, тим затишніше освітлення.

Переваги бра

Широкий спектр застосування. Бра використовуються для місцевого і загального освітлення. Невеликі розміри і мала вага. Підходять як для цегельних і бетонних стін, так і для перегородок з гіпсокартону. Можливість направляти світло в потрібне місце (спот).

Недоліки бра

Бра небезпечні для маленьких дітей. Їх приваблює шнур з вимикачем: різко смикнувши за нього, вони можуть зірвати світильник зі стіни і отримати травму. Висять дроти, інтер'єр не прикрашають. Порівняно невеликий світловий потік (в порівнянні з люстрою).

Поделиться: